O nás

U zrodu tohoto projektu stály tři věci. Myšlenka, touha a chuť. Jejich spojením se vytvořila mystická kombinace, v našem případě kombinace spíše ALCHYMystická.

Naší hnací silou byla myšlenka najít prostor, ve kterém se snoubí příroda s lidmi v přirozených principech, a kde se budou moci všichni setkávat. K této myšlence se přidala touha najít cestu k vnímání těla tak, aby se co nejvíce přiblížila k té původní, vycházející z přírody. Následovala chuť sdílet tyto věci, pokud možno s co největším množstvím lidí podobného naladění a cítění. Informace a poznatky snoubící se v jednom místě, kde si každý bude moci přijít pro radu, vybrat si nebo si sám namíchat svůj „Elixír života“. Na naše „kouzla“ používáme produkty té nejvyšší kvality. Věříme, že díky nim objevíte nový rozměr jak pečovat o své zdraví i o svou duši.

Těšíme se na společnou, provoněnou cestu.

Naše vize

Vizí Alchymystique je přivést do vašeho domova vůně, které nejsou pouhou alternativou parfémů a voňavek, ale jedná se o hojivé esence, které pomohou na nejrůznější neduhy. Moudrost přírody a samouzdravovací schopnost těla jsou mocní spojenci na cestě ke zdraví a vitalitě. Plně ctíme tuto moudrost a proto u nás najdete pouze čistě přírodní produkty. Pojďme najít společně na neduhy, emoční trápení nebo jen tak pro radost ty správné, které vám pomohou na cestě ke zdraví a vitalitě.

Náš tým

Jsme lidé, kteří milují přírodu a produkty z ní. Naší velkou láskou jsou zejména esenciální oleje. Stali se každodenní součástí našeho života a snažíme se o nich a jejich používání shromažďovat veškeré informace, které vám pak předáváme ve srozumitelné formě. K esenciálním olejům se snažíme vybírat a zařazovat k prodeji další produkty, které cítíme, že svým složením, filozofií a účinky souzní s naší vizí a pomáhají ke zdraví. Sdílíme s vámi naše osobní zkušenosti z oblastí péče o tělo, základů přírodní kosmetiky, cvičení či duše hojení. Jsme tu pro vás osobně, na online chatu, telefonu a e-mailu, kde se nás můžete na cokoliv zeptat. Rádi vám pomůžeme najít ty správné produkty.

Naše produkty

Produkty, které najdete na našem e-shopu, se snažíme vybírat citlivě tak, aby zapadaly do konceptu čistě přírodního složení. Vybíráme značky, pro které jsou čistota, kvalita a účinky výrobku na prvním místě. Produkty, které nabízíme sami používáme a máme s nimi osobní zkušenosti. Věříme, že i vy pocítíte jejich sílu a jedinečnost.