O nás

U zrodu tohoto projektu stály tři věci. Myšlenka, touha a chuť. Jejich spojením se vytvořila mystická kombinace, v našem případě kombinace spíše ALCHYMystická.

První byla myšlenka najít prostor, ve kterém se skloubí příroda s lidmi v přirozených principech, a kde se budou moci všichni setkávat. K ní se přidala touha najít cestu k vnímání těla tak, aby se co nejvíce přiblížila k té původní, vycházející z přírody. Následovala chuť sdílet tyto věci, pokud možno s co největším množstvím lidí podobného naladění a cítění. Informace a poznatky snoubící se v jednom místě, kde si každý bude moci nechat poradit nebo si sám namíchat svůj „Elixír života“. Na naše „kouzla“ používáme esenciální oleje té nejvyšší kvality. Rostliny, z nichž jsou vyráběné se pěstují a hýčkají od semínek, až po jejich plnění do flakonků. Věříme, že všechno dohromady dodá nový rozměr radosti a chuti objevovat vůně a léčivé účinky bylin obsažené v našich olejích.

Těšíme se na společnou, provoněnou cestu.

Naše vize

Vizí Alchymystique je přivést do vašeho domova vůně, které nejsou pouhou alternativou parfémů a voňavek, ale jedná se o léčivé esence, ze kterých si můžete vytvořit vlastní lékárničku. Moudrost přírody a sebeuzdravovací schopnost těla jsou mocní spojenci na cestě ke zdraví a vitalitě. Pojďme najít společně na neduhy, emoční trápení nebo jen tak pro radost esenciální oleje, které vám pomohou.

Náš tým

Jsme lidé, kteří milují esenciální oleje. Jsou každodenní přirozenou součástí našeho života a snažíme se o nich a jejich používání shromažďovat a současně zjednodušovat veškeré informace. Sdílíme s vámi naše osobní zkušenosti z oblastí péče o tělo, kosmetiky, cvičení či dušehojení, ve kterých se denně pohybujeme a s oleji pracujeme. Nacházíme nové a nové cesty, jak můžeme prostřednictvím olejů pomoci sami sobě, což přináší nejen uzdravení, ale i radost z poznání, co vše je možné, přičemž si často uvědomíme, že posun vlastně není ani taková dřina. Jsme tu pro vás na on-line chatu, kde se nás můžete na cokoli zeptat. Rádi vám pomůžeme najít tu správnou kombinaci olejů právě pro vás a necháme se inspirovat vašimi otázkami, které mohou pomoci i dalším lidem.

Produkty Young Living

Esenciální oleje, které prodáváme a také používáme pro míchání elixírů a olejů na míru jsou od americké značky Young Living.

Společnost Young Living se zabývá výrobou a vývojem esenciálních olejů již od roku 1993, kdy zakladatel této společnosti Gary Young vybudoval svůj první provoz organického pěstování bylinek a následné destilace. Jeho příběh začal na farmě v Utahu, ve Spojených státech, kde, jak on sám říká, našel ideální, čistou půdu pro pěstování svých aromatických rostlin. Jeho vize byla a je dostat esenciální oleje do každého domova po celém světě. Hluboké porozumění esenciálním olejům, dělá z této společnosti světovou jedničku ve vývoji nejúčinnějších a nejkvalitnějších přírodních léčivých produktů. Jejich farmy dnes najdete na všech kontinentech světa. Kvalita, čistota a terapeutická síla těchto olejů překračuje oficiální normy a je kontrolována od prvotních semínek, až po obal, ve kterém olej dostáváme.

Společnost Young Living je pro nás daleko víc než jen značka olejů. Je to pečeť živé síly přírody, záruka kvality a čistoty, a tým lidí, co dělají svou práci především srdcem a ctí principy přírody, která nám tyto vzácné dary poskytuje.

Věříme, že i vy pocítíte sílu a jedinečnost těchto olejů.