Zpátky do školy

26. září 2018 | alchymystique tip

První dny jsou úspěšně za námi,

my vesele, vítáme se s knihami.

Nad učením budem sedět,

a pak budem všechno vědět.

Prázdniny utekly jako voda, prvního září je za námi a s ním přichází nový školní rok. Návrat do školních lavic, jak je popsán v básničce, však nemusí být zdaleka tak lehký zvlášť, když o prázdninách mají děti volnější režim, nemusí se učit a připravovat do školy. Jejich pozornost a disciplína může tak v září ještě vesele lítat na letních obláčcích. Náhlý zápřah se však nemusí týkat jen ratolestí, ale také jejich rodičů, kteří se opět musí pasovat do role toho, kdo nad nimi drží starostlivou hůl. A pokud děti nemáte, ale nevíte, jak se přinutit k pracovnímu režimu po dovolené, i pro vás máme pár tipů. Návrat do reality totiž nemusí být zdaleka tak těžký, pokud jste na něj připraveni a víte, jakým kouzlem mu pomoci. Jednim z nich, je kouzlo esenciálních olejů, díky nímž můžete usnadnit a zpříjemnit vstup dětem do škol a vám za židle svých pracovních stolů. 

Jaké esence tedy mohou zpříjemnit návrat do pravidelného režimu?  

Pro lepší soustředění, posílení myšlení a snadnější učení se, doporučujeme tyto esence:

směs Citrus Fresh - jedna z našich nejoblíbenějších směsí, která je kombinací téměř všech citrusů, obohacená o mátu klasnatou, pomůže lépe se koncentrovat a přimět nejen děti k větší soustředěnosti. Navíc má krásnou svěží vůni.  

elixír Citrusové opojení - sílu citrusů objevíte i v našem elixíru, který taktéž pomůže s pozorností, lépe si při jeho vůni učí, pracuje a také se s ním posílí imunita.

směs EN-R-GEE - je tu pro všechny, kteří potřebují zvýšit a dodat chybějící energii. Tato směs vás “nakopne” k větším výkonům.  

elixír Ranní vyprošťovák - tento elixír je pro ty, kteří nemají příliš v oblibě ranní vstávání. Jeho vůně vás probudí a příjemně nastartuje do nového dne.   

směs Thieves - tato po skořici vonící směs pomůže nejen s posílením myšlení, ale také celého organismu. Navíc zvyšuje imunitu, takže své dítko i sebe ubráníte i prvním náletům bacilů. 

Zlepšit koncentraci a přispět k vitalitě pomohou také tyto jednoduché EO citron, limetka kyselá, grapefruit, máta peprná, či rozmarýn 

Naopak na přemíru stresu, uklidnění po školním dni, či jen tak pro harmonii a relaxaci po všech povinnostech, zajisté oceníte tyto esence:

směs Stress away - nádherná vůně vanilky, levandule, cedru a dalších olejů přináší relaxaci a uklidnění a stává se přímo balzámem na nervy.  Pokud je použita do difuzéru vytváří harmonický prostor, který uklidňuje tělo i mysl.   

směs Peace & Calming - kombinace heřmánku, pačule, citrusů a nasládlého ylang ylang přináší hluboký pocit vyrovnanosti a duševní pohody. Navíc pomáhá zklidnit i hůře zvládnutelné děti.  

směs Valor I. - krásná kombinace harmonických vůní pomůže zklidnit po náročném dni, ale také naopak uklidní a dodá odvahu před náročnou zkouškou, či schůzkou.    

elixír Sladké sny - tento elixír nejen zklidní myšlenky po celém dni, ale také pomůže najít cestu do říše snů i těm největším nespavcům. Pomáhá ke kvalitnějšímu a klidnému spánku. 

Přejeme vám i vašim dětem co nejmilejší a nejharmoničtější školní rok a doufáme, že vám esenciální oleje budou pomáhat a přinášet radost stejně jako nám. A pokud se už vás škola netýká, věříme, že i vy si najdete ve zmíněných esenciálních olejích své favority, kteří vás mohou provázet po celý rok.  

S láskou  

Alchymystique

Zpět na všechny zápisky