Radost i zdraví s dárkovou sadou

2. listopadu 2020 | alchymystique tip

Jsou dárky, které lahodí hlavně oku, kupujeme si je pro radost, potěšení, k snědku, či pro zážitek. Pak jsou ale dárky, které kromě toho, že přinesou radost, mají i přidanou hodnotu v podobě užitku, který ocení hlavně naše zdraví. A přesně takové jsou naše dárkové sady s kouzelnými esencemi. Najdete v nich kousek zdraví z darů přírody v podobě esenciálních olejů.

Pokud budete chtít obdarovat někoho ze svých rodinných příslušníků, pak můžete vybrat ze čtyř druhů sad a to konkrétně Pro tatínka, Pro maminkuPro dědečka a Pro babičku. V těchto sadách najdete elixíry, které vašim blízkým pomůžou třeba k lepšímu spánku, najít ztracenou vitalitu, či se harmonicky naladit po vypjatém dni. Každý z nich jistě ocení a využije voňavý dárek po svém.

Toužíte, aby ve vašich domovech zavládla harmonická nálada a nejlépe trvala věčně? Pak určitě zvolte sadu Rodina v harmonii, s jejíž elixíry “zkrotíte” vaše ratolesti, posílíte imunitu celé rodině a zajistíte klidnou atmosféru před nejen před spánkem. Uvidíte sami, že s touto sadou si lépe poradíte s každodenními nástrahami rodinného života.

Milovníci sportu zajisté ocení sadu Sport, která svým obsahem pomůže regeneraci svalů, zmírnit svalové napětí, dodat elán, ale také posílit tolik potřebnou imunitu, nejen při sportovních výkonech. Pokud sportujete, jistě víte, že si tělo zaslouží pro náročném výkonu odpočinek a odměnu, a dopřát mu to s esencemi z této sady je pro něj nejlepší volba.

Rádi relaxujete, jezdíte na wellness pobyty a rádi byste si relaxační atmosféru navodili kdykoliv se vám zamane? S naší sadou Relaxace jež tvoří tři elixíry se snáze dostanete s trochou fantazie do hlubokého lesa, projdete se po rozkvetlé louce, či v paměti vykouzlíte atmosféru slunné dovolené za pomocí elixíru Citrusové opojení. Elixíry obsažené v této sadě se dají využít pro svou krásnou vůni, také jako přírodní parfémy.

Ať už máte vy, či vaši blízcí menší, či větší potíže s dýcháním je tu právě pro to vytvořena sada Zdravé dýchání. S esencemi, které tato sada obsahuje můžete nejen zmírnit dýchací obtíže, ale také preventivně posílit plíce a zlepšit imunitní systém. Dýchání je jedna z nejdůležitějších funkci pro náš život a tak jej nepodceňujte a věnujte mu pozornost třeba právě s touto sadou a jejími kouzelnými pomocníky uvnitř.

Kdo by nevěděl která sada by se pro něj hodila nejvíce, určitě nic nezkazí, když sáhne po sadě První pomoc. Ta by neměla chybět v žádné domácnosti. Obsahuje pět jednoduchých esenciálních olejů, které mají široké spektrum využití. Díky svému praktickému balení se hodí také na cesty. S touto sadou vás jen tak nic nezaskočí.

A jelikož se nezadržitelně blíží čas Vánoc, v sekci sad najdete i takzvanou Vánoční pohodu, která vám pomůže příjemně naladit se na tento čas. Krom elixíru s typickou vánoční vůni v ní najdete také první pomoc při přejedení se a že to v období svátku skutečně hrozí, moc dobře víme, či regenerační elixír pro namožené svaly po dlouhých procházkách, či čase stráveného na horách. Ve Vánoční sadě si každý najde to své a proto je také velmi vhodným dárkem právě pod stromeček.

Součástí každé sady je i přiložený letáček ke každé obsažené směsi, elixíru, či jednoduchého oleje, kde najdete nejen složení, ale také doporučenou aplikaci. To vše zabalené v kouzelné papírové krabičce, díky ní můžete mít sadu stále pospolu, či si ji brát kamkoliv s sebou.

Dárkové sady můžete zakoupit a více si prohlédnout zde na našem eshopu: https://www.alchymystique.cz/eshop/oleje/darkove-sady

Ať už přemýšlíte, co darovat svým blízký k narozeninám, svátku, Vánocům či udělat si radost především sami sobě, věříme, že z našich sad si vyberte tu pravou.

Kouzelné chvíle přeje Alchymystique

Zpět na všechny zápisky