Naše kouzelná dílna

12. prosince 2018 | alchymystique pribehy

Chodí nám mnoho dotazů týkajících se návštěvy dílny a možností, co by se v dílně „dalo dělat”. Proto jsme usoudili, že by bylo vhodné, milé a správné sepsat všechny tyto informace do příspěvku na blogu i s reakcemi klientů, kteří v sobě alchymistu již objevili. 

Co se u nás v dílně dá dělat? 

Spousta věcí ….., ale vždy je nejlépe si objednat dílnu v odkazu návštěva dílny a rezervovat si hodinu, ve které je pak jenom vaše. Čas, jakožto nehmotná veličina, je zdarma a platíte si pouze to, co si vytvoříte. Dílnu si můžete rezervovat zde http://www.alchymystique.cz/eshop/navsteva-dilny

   

Kolik lidiček se k nám do dílny vejde? 

No, domnívali jsme se, že kapacita je šest až osm alchymistů, ale člověk míní, život mění. Poslední firemní akce nám dokázala, že když tvoříte s dvanácti milými a akčními dámami, je otázka kapacity nadbytečný pojem. 

Firemní akce? 

Ano jistě, kromě návštěvy dílny pouze pro vás, či vaše přátele, se dají pořádat nejrůznější akce: narozeninové oslavy, firemní akce, stmelovací workshopy, vánoční večírky nebo prostě jen báječně prožitý čas s přáteli. A věřte, že kromě magické skříně, zde bude připraveno i menší občerstvení. Nic vás totiž nevyčerpá tolik, jako umíchat ten čarovný elixír.    

Co jsou stmelovací workshopy? 

Jde o takové naše interní označení akcí, které si klienti sami vyžádají. Jestli chcete poznat své kolegy a známé při netradičních činnostech, můžete si u nás namíchat nejrůžnější elixíry. Případně se dozvědět více o vůních, o tom jak nás ovlivňují a jaké mohou mít účinky. Společné alchymistické zážitky vám mohou otevřít cestu k srdcím vašich přátel, kolegů a z neznámých lidí učinit bytosti srdci bližší.   

A máte ještě nějaké jiné workshopy? 

Samozřejmě. Tyto workshopy mají předem stanovená data a témata, která jsme za dobu, kdy kurzy děláme, upravili tak, abychom obsáhli co možná nejširší zájmy klientů - alchymistů. V odkazu na webu najdete všechny informace a objednat se může kdokoliv. Je třeba ovšem brát na zřetel, že v worshopy mají danou je kapacitu šest osob. Prozkoumejte možnosti kurzů zde http://www.alchymystique.cz/workshopy    

A jak je to s časy? 

U workshopů jsou předem dané. U návštěvy dílny se na prostor můžete rezervovat, nebo se domluvit s námi. Rezervaci lze vytvořit v rozmezí od 9 do 17 hodin. Pokud by bylo vaše přání jiné, zaleží jen na domluvě. Naší snahou je najít s klienty nejlepší řešení a nejvhodnější cestu.     

Jaké jsou reakce našich „nových alchymistů”? 

Tento příspěvek si píšeme sami a mohlo by se zdát bláhové, napsat zde jiný než „oslavný názor”. Vše je na domluvě, na tom jakou máte představu vy a co pro ni můžeme udělat my. Jelikož je dílna naší srdeční záležitostí a máme láskyplný, naplňující vztah ke všem olejům a elixírům a zároveň máme rádi lidi, tak věříme, že tato alchymie je důvodem, proč od nás klienti odcházejí spokojení, usměvaví a rádi se vracejí. Pravda, lze i říct, že jsou natolik omámeni vůněmi, že nevědí, co říkají :-)          

Co říci víc? 

Prozatím nás další informace nenapadají. Budeme se moc těšit, pokud se rozhodnete navštívit naši alchymistickou dílnu v centru Prahy. Budeme rádi za společné sdílení času s vůněmi a kouzly esenciálních olejů. Doufáme, že společně najdeme odpovědi na všechny vaše otázky. A odnesete si své kouzelné elixíry, lektvary či krémy a věříme, že v srdci harmonii a milý pocit z právě prožitých okamžiků.

S láskou 

Tým Alchymystique, dílna a esenciální oleje :-)

Zpět na všechny zápisky