Moje první zkušenosti z Alchymystique a EO

23. října 2018 | alchymystique pribehy

Má zkušenost s oleji byla donedávna ne tak úplně pravdivá, jelikož jsem jako neznalec povětšinou sáhla v obchodě po vonném oleji, který, bohužel, nemá s tím esenciálním nic společného a s jejich použitím a účinky jsem si moc rady nevěděla, krom toho, že v aromalampě kouzelně provoní jakýkoliv prostor.  

Když jsem se začala seznamovat s kvalitními esenciálními oleji, v první řadě mě zaujalo všechno to, co se děje, než se olej zrodí. Kolik úsilí, kolik času, lidí, společné energie a spolupráce s přírodou, předchází malému, čistou a přírodní cestou získanému flakonku s tekutinou, která je účinnější a inteligentnější, než si mnozí umí představit. Jejich historie sahá do tisíců let před naším letopočtem a jejich využití bylo věru široké! Od obřadů a mumifikací, po kosmetiku, parfumářství a hlavně lékařství. EO mají totiž na naše zdraví, fyzické i duševní, blahodárné účinky. 

První kontakt a první zkušenost s EO Young Living, byl olej na míru. Je vám známý ten pocit, když si k něčemu přivoníte a chcete se do toho zachumlat? To je on.. Prostě víte, že je na vás ušitý. Nikomu jinému by neslušel, nikdo jiný by ho nosit nemohl. Tuhle esenci cítíte. Ne jen jako kouzelně vonící směs darů přírody, ale taky jako pocit. Jako by vás její vůně oslovila zevnitř.
A tak jsem s láskou nechala olej působit. Sám umí zapůsobit přesně tam, kde je potřeba. Nedělá práci za nás, ale pomáhá nám a našemu tělu nastartovat přirozený samoléčebný proces.
Jeho aplikace na kůži, nebo při jeho vdechování, vede přímou cestu do těla, a tak se skrze trávicí ústrojí nemusí potýkat s dalšími mikroorganismy. 

Není ale vyloučeno, že se některé EO nesmí používat vnitřně. Naopak, jejich působení i touto cestou je velmi účinné a při kouzlení v kuchyni mi tvoří EO úžasné pomocníky a často ty největší kreativce, ať už se jedná o pečení, tvoření salátů, hlavních jídel, raw dobrot, nebo čaje a ledové nápoje! 


Dalším velikým společníkem mi byla směs EO na dalekých cestách, kdy věrně a oddaně podporoval mojí imunitu a bránil mě před viry a bakteriemi po celý měsíc mého dobrodružství mimo Evropu. Předala jsem mu, a taky sama sobě, veškerou důvěru a vyměnila ho za tři očkovací vakcíny, které by mě jinak čekaly. Aplikace přes plosky chodidel byl tak úžasný způsob, jak nechat olej zapůsobit a dostat tak energii do celého těla.   

Taková je tedy má zkušenost s esenciálními oleji od Alchymystique. Ze srdce Vám přeji, aby Vaše zkušenost byla také tak krásná a příjemná a aby každá lahvička provoněla prostor jak kolem Vás, tak i ten Váš vnitřní. 

   

Martina pro Alchymystique

Zpět na všechny zápisky

Související produkty