Elfí aromaterapie s Alchymystique

31. srpna 2020 | alchymystique pribehy

Tentokrát se s vámi chceme podělit o moc krásnou zkušenost a nápad jedné maminky, která dlouhodobě používá esenciální olejíčky ve své domácnosti a hlavně jako přírodní pomoc pro svého syna. Jako jedna z mnoha maminek byla vždy nešťastná, když ze školky zvlášť při příchodu podzimu a zimy, přinášel syn domů opakovaně bacily. Pomocí olejíčků se vždy sice rychleji vykurýrovali, ale jednoho dne dotyčnou maminku napadlo, že místo, aby synka kurýrovala vždy až s přinesenými bacily, zkusí tomu předejít a vnést esence přímo do školky. A nejlepší způsob jak to udělat, byl pomocí aroma difuzéru a rozptylování esencí přes něj ve třídě malých elfiků, jak si říkají. Aroma difuzér si malí elfíčci i paní učitelky rychle oblíbili nejen pro jejich příjemnou vůni. Pravidelným rozptylem esencí v místnosti, kde děti pobývali skutečně snížili výskyt bacilů a navíc docílili příjemně harmonie.

Níže necháváme přímo text od paní učitelky z mateřské školky Wonderland, kde používají již přes rok esence do difuzéru od značky Young living a nemohou si je vynachválit. 

„Na podzim 2019 jsme v MŠ Wonderland v Hrnčířích, kde učím ve třídě Elfíků, dostaly nabídku od maminky našeho Elfíčka Ondráška  na vyzkoušení ultrazvukového difuzeru a aromaterapie od Alchymystique a jejich nabídku esenciálních olejíčků od značky Young living. Nabídka se nám zalíbila a souhlasily jsme s ní a milá maminka nám difuzér a esence vhodné pro děti (Stress Away, Rozmarýn, citrus fresh, pomeranč) dala darem. Měly jsme velkou radost a každý den jsme poctivě AT každé ráno a po celé dopoledne až do relax time aplikovaly. Všimly jsme si, že značně klesly projevy onemocnění jako jsou záněty HCD, "nudle", kašle. Když se vyskytl coronavirus, aplikovaly jsme speciální směs Purification, a to jsme měli otevřený provoz po celou dobu pandemie bez přerušení a nemáme ani jeden případ nákazy či vážných příznaků.

Děkujeme mamince za tak užitečný dar, který slouží k prevenci nemocí v dětském kolektivu a zároveň blahodárně působí na psychiku a soustředění dětí, tato péče zapadá do celkového konceptu našeho přístupu k výchově dětí v naší MŠ. MŠMT zařadilo kvalitou výuky naší školku a prostředí dokonce do 5 nej školek v ČR a jsme na to náležitě pyšní."

My jsme z tohoto nápadu a výsledku nadšení a máme moc radost, že přinesl tolik harmonie a stal se příjemnou součástí a pravidelností dne malých elfíků. Pokud vás taky zaujal, možná ho zkuste povyprávět ve školkách, či školách, kterou navštěvují právě vaše děti a třeba se nápad uchytí. A my přejeme, aby esenciální olejíčci dále předávali dále svá kouzla nejen ve třídě těchto malých elfíků, ale třeba právě i u vás doma. 

Chcete se inspirovat, jaké esence používat do difuzéru? Zpět na všechny zápisky